Kody Bonusowe na Zakłady Sportowe

Świat zakładów sportowych online wszedł na nowy poziom usług i konkurencyjności, dzięki czemu oferuje wiele do wyboru wiele możliwości. Każdy z operatorów stara się zaspokoić potrzeby graczy, oferując konkurencyjne kursy na zakłady, różne dyscypliny sportowe (które można obstawiać zarówno przed meczem, jak i na żywo), a także wiele rodzajów zakładów – od standardowego wskazania zwycięzcy meczu, po mniej popularne zakłady, których wielu graczy wciąż jednak poszukuje.

Internetowe zakłady sportowe. Ciesz się wielką rewolucją w dziedzinie zakładów sportowych w XXI wieku. Możesz grać online na każdym wydarzeniu sportowym na całym świecie, przed meczem lub na żywo. Jeśli uważasz, że potrafisz trafnie przewidzieć wynik wydarzenia sportowego, to zakłady sportowe są właśnie dla Ciebie. Sprawdź naszych bukmacherów tutaj i zarejestruj się, używając jednego z wymienionych kodów bonusowych, aby otrzymać gwarantowaną premię gotówkową. Wybrani bukmacherzy obsługują wiele wydarzeń sportowych i rodzajów zakładów – bez wątpienia znajdziesz coś, na co chcesz postawić. Dowiedz się więcej i ciesz się wygraną wraz ze swoimi faworytami. Skorzystaj z oferty dowolnego operatora z tabeli.

Wszyscy wymienieni tutaj operatorzy posiadają licencję na prowadzenie działalności w Polsce wydaną przez lokalnego regulatora gier hazardowych.

Porównanie bonusów na zakłady sportowe w 2023 roku

Check below details of online bookmakers and welcome offers available on registration:

Kod Bonusowy
logo eToto kod bonusowy
logo PZBuk kod bonusowy
logo STS kod promocyjny
logo BetX kod polecający
logo Fortuna kod promocyjny
logo Superbet kod promocyjny
logo ForBET kod promocyjny
logo eWinner kod promocyjny

Po szybkim przejrzeniu tabeli porównawczej, znajdziemy kilka interesujących podmiotów, jeśli chodzi o operatorów zakładów sportowych. Wielu z nich jest częścią dużych grup europejskich, posiadających licencje i działających w wielu innych jurysdykcjach poza Włochami. To wydaje się tworzyć dodatkową warstwę zaufania, ponieważ marka staje się rozpoznawalna na poziomie międzynarodowym.

Co zrobić z takimi bonusami i kodami promocyjnymi?

Przeglądając oferty zakładów, oferowanych przez licencjonowanych włoskich operatorów, widzimy, że jest kilka opcji do wyboru. Bonusy są po prostu jednym z modeli marketingowych stosowanych przez wielu bukmacherów i czymś, na co nowi użytkownicy mogą liczyć przy rejestracji. Niektórzy operatorzy oferują bonusy od wpłaty, których wartość zależy po prostu od wysokości pierwszego zasilenia konta. Inni stawiają na darmowe zakłady, których wartość jest uzależniona od wysokości pierwszego zakładu. Do aktywowania premii mogą być wymagane kody bonusowe – więcej informacji na ten temat znajduje się w regulaminach poszczególnych ofert.

Wartość bonusów prezentowanych na stronie każdego operatora jest zazwyczaj ustalona na maksymalnym poziomie i jest ustalona jako procent wpłaty/wartości postawionej stawki. Rzeczywisty procent wartości różni się w zależności od operatora, dlatego też zalecamy rzetelne zapoznanie się z regulaminem każdego bonusu, gdzie gracze znajdą więcej szczegółów.

Czasami informacje te są ważne, ponieważ oferty powitalne zawierają różne ograniczenia dotyczące minimalnej wymaganej wpłaty, wykorzystanej metody płatności, konkretnych wymagań dotyczących obrotu lub limitów czasowych.

Jakie rodzaje bonusów są dostępne ?

Bonus od wpłaty

Bonus od wpłaty – Bonus od zasilenia konta jest oferowany jako premia od wpłaconej gotówki. Jego wysokość stanowi procent rzeczywistej wpłaty. Na przykład, oferta przedstawiona jako „100% wartości, do 50 PLN, przy pierwszym zasileniu konta” oznacza, że pierwsza wpłata gotówkowa na stronie bukmachera zostanie nagrodzona kwotą 100% jej wartości, przy czym wartość ta nie może przekraczać 50 PLN. W takim przykładzie pierwsza wpłata w wysokości 25 PLN aktywuje 25 PLN bonusu; pierwsze zasilenie w wysokości 50 PLN aktywuje 50 PLN premii; ale pierwsza wpłata w wysokości 100 PLN również poskutkuje przyznaniem tylko 50 PLN bonusu, zgodnie z maksymalnym ustalonym limitem.

Bonus niezależny od wpłaty

Bonus niezależny od wpłaty – Bonusy, które nie wymagają zasilenia konta, są czasami oferowane przez bukmacherów jako sposób na zachęcenie potencjalnych graczy do przetestowania ich usług. Chociaż jest to rzeczywiście interesujące podejście, bonusy te, mimo że są dostępne bez konieczności dokonywania wpłaty, często mają określony regulamin użytkowania, z którym użytkownicy powinni się zapoznać i ich przestrzegać. Tylko wtedy będą bowiem w stanie wypłacić swoje wygrane. Warunki są różne u różnych operatorów i mogą wymagać między innymi weryfikacji tożsamości, wpłaty gotówki przed wypłatą lub spełnienia określonych wymagań obrotu.

Bonus w postaci darmowego zakładu

Bonus w postaci darmowego zakładu – Darmowy zakład to bonus związany z procesem obstawiania. W przypadku bonusów rejestracyjnych, darmowe zakłady są określane jako procent pierwszego postawionego zakładu. Na przykład, oferta przedstawiona jako „50%, do 50 PLN, darmowego zakładu” oznacza, że pierwszy zakład na stronie bukmachera zostanie nagrodzony darmowym zakładem w wysokości 50% obstawianej kwoty, przy czym wartość ta nie może przekroczyć 50 PLN. W takim przykładzie, pierwszy zakład o wartości 50 PLN aktywuje 25 PLN do wykorzystania na darmowy zakład; pierwszy zakład o wartości 100 PLN poskutkuje przyznaniem 50 PLN bonusu; ale pierwszy zakład o wartości 200 PLN aktywuje również tylko 50 PLN bonusu, czyli wartość maksymalną ustalonego limitu. Bonusy w postaci darmowych zakładów mogą zostać wykorzystane do postawienia kolejnego zakładu, zgodnie z wyborem gracza, ale w przypadku zwycięstwa obstawiona stawka nie zostanie zwrócona. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronach promocyjnych bukmacherów z takimi ofertami.

Kody bonusowe

Kody bonusowe lub promocyjne to kody składające się z cyfr lub liter, które mogą zostać wprowadzone we wskazanych polach na stronach bukmacherów w celu aktywacji wybranego bonusu. Kody bonusowe mogą być oferowane zarówno osobom rejestrującym konto, jak i obecnym użytkownikom, którzy dokonują nowych wpłat gotówkowych. Kody promocyjne mogą być prezentowane na stronie bukmachera, w regulaminie bonusu, ale mogą też być wysyłane pocztą elektroniczną bezpośrednio przez operatorów wyłącznie do zarejestrowanych graczy.

Wymagania dotyczące zakładów

Absolutnie wszystkie bonusy mają jakieś wymagania, które muszą być spełnione, aby gracze mogli je wypłacić. Zaleca się uważne przeczytanie zasad i warunków bonusu przed jego odebraniem. Do najczęstszych wymagań należą wymagania dotyczące obrotu (obstawienie kwoty bonusu/depozytu określoną ilość razy), wymagania dotyczące minimalnych kursów (obstawianie po minimalnych kursach, aby obrót został zaliczony), opcje depozytu (wpłata przy użyciu kwalifikowanych opcji depozytu).

Polska posiada regulowany rynek gier online, więc bardzo ważne jest, aby użytkownicy rejestrowali się i grali tylko u licencjonowanych operatorów.

Zakłady sportowe

Zakłady sportowe to działalność hazardowa dotycząca różnych dyscyplin sportowych i potencjalnych wyników wydarzeń, które odbywają się w ich ramach. Choć gracze mogą znaleźć wiele dyscyplin sportowych i wydarzeń, które można obstawiać (zarówno w salonach bukmacherskich, jak i u operatorów zakładów online), kilka dyscyplin wyróżnia się jako najpopularniejsze i przyciągające największą liczbę obstawiających. Im bardziej popularne są dane dyscypliny sportowe, tym więcej rodzajów zakładów możemy na nie znaleźć. Czujemy potrzebę, aby dla każdego nowego entuzjasty zakładów sportowych wyjaśnić sposób ich działania:

Powyższe przewodniki poprowadzą każdego – zarówno nowego, jak i doświadczonego gracza – przez kilka prostych kroków i wskazówek dotyczących zakładów sportowych. Naszym celem jest stworzenie wartości dodanej dla wszystkich użytkowników, którzy chcą postawić zakład, co doskonale dopełniają wymienione w tej sekcji bonusy na zakłady sportowe.

eKODBONUSOWY.pl wspiera odpowiedzialną grę. Graj w ramach ustalonych limitów!